Siste post – tror jeg

Jeg vet at jeg ikke har blogget på en stund, og grunnen er at jeg er dritt lei. For å oppsummere litt til dere som har sjekket innom hver dag i det siste uten å få respons:

Jeg har fått meg leilighet. Den er digg. Det er bare å komme på besøk. Ta gjerne med deg pai.

Jeg drar fortsatt på Quiz rundt omkring i Oslo, og vi gjør det litt bedre for hver gang.

Jobben er fortsatt veldig gøy, og tar opp ca. all del av livet mitt.

Nå skal jeg hjem til Molde på påskeferie. Det blir digg å se alle venner igjen. Det blir ikke digg å svare på tusen “hva gjør du på nå, da?”-spørsmål, fra folk jeg møtte seinest i jula. Hadde du brydd deg nok til å fortjene et svar, hadde du husket hva jeg svarte i juleferien.

Hvis jeg begynner å blogge igjen, sier jeg i fra. Forøvrig fortjener de 25 folka som har meldt seg inn i en “pauljoakim.com”-fangruppe på facebook ekstremt med props – veldig koselig. Og litt flaut.

God påske!

paske

10 thoughts on “Siste post – tror jeg

  1. Trist. Jeg beholder deg på bloggkoll, i håp om at du tar opp igjen bloggkarrieren en dag. Ha en fin påske!

  2. Å nei, å nei, å nei. Men du kan jo alltids lage filmer og publisere på Facebook!

  3. Heheheee. Overtrøtt er ntesen som å være på fylla. Man blir like saklig.Men… Ikke snakk østlending. Du har jo så fin dialekt fra før av. Vi skal være stolte av dialekta vår, vi nordlenninger, ikke sant? slesk

Legg igjen et svar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Log Out / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Log Out / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Log Out / Endre )

Kobler til %s